החברה "הג'ונגל של אליה ויהל" – הפעלות בעלי חיים הוקמה בשנת 2000.

אנחנו מתמחים בהפעלות חינוכיות שיקומיות וטיפוליות של בעלי חיים בגנים, בתי ספר, חינוך מיוחד וגיל הזהב. כמו כן אנו עוסקים בתוכנית יוגה לילדים בגנים ובתי ספר יסודיים ונוסף לכך בתוכניות יוגה תרפיה לחינוך המיוחד, פיגור שכלי, אוטיזם, ליקויי למידה הפרעות רגשיות וכן גיל הזהב.

בין לקוחות "הג'ונגל של אליה ויהל" – הסוכנות היהודית, גנים פרטיים, גני ויצו ונעמ"ת, בתי ספר יסודיים, בתי ספר שיקומיים, מעונות יום של אנשים שסובלים מנכויות שונות, עמותות שונות ועוד ועוד.

מנכ"ל קבוצת "הג'ונגל של אליה ויהל"– הפעלות בעלי חיים הוא ערן,  בעל ותק של 15 שנה בעבודה עם ילדים, חינוך מיוחד וגיל הזהב.

ערן הוא מדריך חינוכי שיקומי בעזרת בעלי חיים מטעם מכללת ספיר, מדריך יוגה לילדים מטעם מכללת רידמן, מדריך הפעלות להורים וילדים מטעם מכללת וינגייט, מדריך לתיאטרון בובות מטעם בי"ס דבורה צפריר, מטפל שיקומי מטעם משרד העבודה והרווחה, מדריך לפעילות גופנית לגיל הזהב מטעם וינגייט.

ערן פיתח את תוכנית "הג'ונגל של אליה ויהל" – הפעלות בעלי חיים בכדי להעמיק את הקשר בין החיות לבני האדם, ולפתוח את עולם השלווה והרוגע שיש ליוגה להציע לאוכלוסיות השונות.

כמו כן ערן מפעיל הצגות שונות של תאטרון בובות בנושא בעלי החיים וסביבתם, עורך מגוון של ימי הולדת עם בעלי חיים, קסמים בשילוב של חיות, הפעלות מתנפחים, סדנאות למיניהם וימי כיף.

אנו עובדים בעיקר בבאר שבע ומתפרסים לכל אזור הדרום ולמרכז.